• Новак
Малку ангел парови крстот бод комплет 14ct 11ct смета за печатење платно ѕиден часовник крои везови DIY рачно изработени везана

Малку ангел парови крстот бод комплет 14ct 11ct смета за печатење платно ѕиден часовник крои везови DIY рачно

DEN 216.00
DEN 431.52
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


Крстот бод комплет, треба вез со себе
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која тежина, ние гарантираме за вашиот успех*^_^*
18ct Платно Големина : 21x21cm големина на Слика : 17x17cm
14ct Платно Големина : 29x29cm големина на Слика : 21x21cm
11ct Платно Големина : 37x37cm големина на Слика : 27x27cm
Вклучува : Сметано или печатени платно x1 Памук конец x 1set (30% повеќе отколку што е потребно) Игла x2 хартија скицата x1set (За многу едноставна слика, хартија скицата не е вклучена за печатени платно верзија)
Купувачот се покаже :

Главните карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14ct unprint платно, 11ct unprint платно, 14ct печати платно, 11ct печати платно
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
DREAMCREATE
Тип:
Пакет
Употреба:
часовникот
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината

Избор на клиент