• Новак
Бесплатен превозот! посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози Мерцедес Бенц ML, 400 450 500 550 W166 -2012 добро се вклопуваат теписи

Бесплатен превозот! посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози Мерцедес Бенц ML, 400 450 500 550 W166

DEN 9210.00
DEN 11808.00
-22 %
Во достапна форма

Пристапност

Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука. СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.За Бизнис Купувачи : 1.Производ во боја опис :
3.По предаден,ние ќе испратиме следење на број за вас, за вашата нарачка,можете да ги пратите вашата нарачка од страна на следење на веб-сајтот. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот ; 2.Ако сакате да разменувате објекти , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.благодарение!
2.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план. нашата компанија има 5 години интернет продаде искуство. За безбедно проблем, ве молиме потврдете го тоа откако ќе го плаќа тоа. И што треба да се плати се врати превозот обвиненија,откако јас recived оваа точка,ќе испрати назад сите пари за вас.

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна, Беж, Сива, Кафена, Црна со Црвени
Тип На Објект:
Матс & Теписи
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Ширина:
According to the car's model
Патосници Тип:
Мат Кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Должина:
According to the car's model
Објектот Висина:
According to the car's model
Бренд Име:
RUIRI
Специјални Функции:
не се лизга,водоотпорен,издржлив ,Лесен за чистење
Име На Модел:
RHD-M0028
Материјал Тип:
вештачка кожа
Мерцедес-Бенц Модел:
ML400
Налепница Сместување:
предната и задната седишта
Вид На Налепница:
2 ред седишта
Материјал Тип:
микрофибер кожа

Избор на клиент