• Новак
Симпатична Бебе Детска Облека Лето Девојки и Момчиња Кратки Ракави Памук маица Блузи 2017 Нови Деца облека

Симпатична Бебе Детска Облека Лето Девојки и Момчиња Кратки Ракави Памук маица Блузи 2017 Нови Деца облека

DEN 165.60
Во достапна форма

Пристапност

Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
На 09-Март-17 на 19 : 18 : 06 AEDST, продавачот додадени следните информации :
. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .
1 инч = 2.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
.............
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees

Избор на клиент