• Новак
2017 Новиот дизајн на торба за Лаптоп Чанта за Apple компјутер macbook лаптоп briefcase Секојдневен Гласник кеси Бренд Дизајнер на Чанти

2017 Новиот дизајн на торба за Лаптоп Чанта за Apple компјутер macbook лаптоп briefcase Секојдневен Гласник

DEN 1164.00
DEN 1663.68
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
bd9-3
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Стил:
Се облекуваат
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Декорација:
Sequined,Ниту Еден
Повод:
бизнис
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Најлон
Надворешноста:
Солидна Торба
Обликот:
Satchels
Бренд Име:
shunvbasha
Чанти Тип:
Totes
Функција:
Вода доказ
Трговија на големо:
Yes
handfeeling:
Удобно
freeshipping:
Yes

Избор на клиент