• Новак
BAKINGCHEF Жените Патни Торби Убавина Козметички сочинуваат Складирање Организација Симпатична Дама Миење Чанта Торбичка Додатоци објект

BAKINGCHEF Жените Патни Торби Убавина Козметички сочинуваат Складирање Организација Симпатична Дама Миење Чанта

DEN 202.00
DEN 242.88
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


[Производ] : 1 Buc Складирање Торба [Материјал] : Најлон & Решетката [Size] : 21 x 16 x 8cm (8.27 x 6.3 x 3.15 инчи)

Главните карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Употреба:
Патување
Форма:
Возен Тип
Применливи Простор:
Гардероба
Функција:
Виткање,Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
A10-3-006-1
Дебелина:
7.5 жица
Бренд Име:
BAKINGCHEF
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Обликот:
Плоштад
Шема:
Рамно Тип
Капацитет:
5L
Материјал:
Најлон
Производот:
stroage торба
Спецификација:
21*16*8cm
Големина:
21*16*8cm
Име:
Дома Чување & Организација,Toiletries складирање торба,Чанта Торбичка
Name2:
козметички складирање торба, жените на мажите торба патна торба,Шминка торба

Избор на клиент