• Новак
цртан филм був птици дрво автомобил печурка куќа ѕид налепници за деца соби дома бебе соба оркестарот пвц животни ѕид decals diy mural уметност

цртан филм був птици дрво автомобил печурка куќа ѕид налепници за деца соби дома бебе соба оркестарот пвц животни

DEN 183.00
DEN 192.96
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.(емс 10 -20 дена)
3.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .

Главните карактеристики

боја:
Повеќе
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
ZYPA-231-N Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Цртан филм
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
Доби Производ големина(cm*cm):
50*70 Околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
76*95 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Multicolor Ѕид Оркестарот
Содржина:
небото був птици дрво автомобил печурка куќа
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само лепак:
Yes

Избор на клиент