• Новак
7 инчен екран на допир за индустриска опрема MCU човек-машина интерфејс развој одбор ST-070040

7 инчен екран на допир за индустриска опрема MCU човек-машина интерфејс развој одбор ST-070040

DEN 511.00
DEN 720.00
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


7" инчен екран на допир за индустриска опрема MCU човек-машина интерфејс развој одбор ST-070040

Главните карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на клиент

7 E HD-X10 X20 X30 T10 GPS
  • Новак

7 E HD-X10 X20 X30 T10 GPS

DEN 511.00 720.00

Bao вас! Настанот датум : 2017 03 09 до 31 декември 2017Единствена цел целосна 268 Јуани, Бесплатен превозот : со Ис�