• Новак
JEXXI Бренд Дизајн Жените Sterling Silver Прстени Мода Принцеза Намали Кубни Циркон Прст Прстен Ангажман Годишнината Anillos

JEXXI Бренд Дизајн Жените Sterling Silver Прстени Мода Принцеза Намали Кубни Циркон Прст Прстен Ангажман Годишнината

DEN 171.00
DEN 271.20
-37 %
Во достапна форма

Пристапност


JEXXI Бренд Дизајн Жените Sterling Silver Прстени Мода Принцеза Намали Кубни Циркон Прст Прстен Ангажман Годишнината Anillos Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Хексагонални
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R97900
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
накит
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Компатибилност:
додаток
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
sterling silver прстени

Избор на клиент