• Новак
19.5 V 4.62 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер 310-7860 за Dell N5010 N5110 N5520 N5521 N5537 N7520 SE 4520 SE 5520 SE 7520

19.5 V 4.62 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер 310-7860 за Dell N5010 N5110 N5520 N5521 N5537 N7520 SE 4520 SE

DEN 669.60
Во достапна форма

Пристапност

Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :
.62 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер 310-7860 за Dell N5010 N5110 N5520 N5521 N5537 N7520 SE 4520 SE 5520 SE 7520 Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно.62 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина.

Главните карактеристики

Излезниот Напон:
19.5 V
Излезна Струја:
4.62 На
Компатибилен Бренд:
за Dell
Бренд Име:
Firstmax
Број На Модел На:
310-7860
Пакет:
No
Приклучок Тип:
за сите

Избор на клиент