• Новак
2017 нова жешка Анатомски срцето Pendant Човековите Анатомски срцето ѓердан Сребро Синџир срцето накит рачно изработени Уметност фото pendant HZ1

2017 нова жешка Анатомски срцето Pendant Човековите Анатомски срцето ѓердан Сребро Синџир срцето накит рачно

DEN 45.00
DEN 75.84
-41 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ви благодариме!
За НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.јас ќе се прилагоди на фактурата. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Пакет Содржина : 3 парчиња × 1 пакет
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-7 дена
EMS
За 3-7 дена
Кина Пост Воздух
За 10-30 дена
e Packet
За 7-15 дена
sf-експрес ,Тоа е да се земе од 3-5 дена, Тоа е поевтино од други изрази. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
2017 НОВА ЖЕШКА Анатомски срцето Pendant Човековите Анатомски срцето ѓердан Сребро Синџир срцето накит рачно изработени Уметност фото pendant
Опис : Item Материјал : Стакло и Метал Тип : Цинк Легура Боја : како на сликата Објект Состојба : 100% сосема нов & Висок квалитет гарантира Реализација : 1mm=0.
Контактирајте со НАС
Можете да не контактирате преку е-Маил.

Главните карактеристики

Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
анатомски срцето pendant
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
27*27mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
50CM
is_customized:
Yes
Нето тежина:
Околу 60 g
Тип На Единица:
многу (3 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.06kg (0.13lb.)
Пакет Големина:
13cm x 13cm x 13cm (5.12in x 5.12in x 5.12in)

Избор на клиент