• Новак
Фабриката Штекер Мода ЕВА Полу-тешко футрола +Мека корица на кожата за Bose Soundlink Мини/Мини 2 Безжична Bluetooth Звучник

Фабриката Штекер Мода ЕВА Полу-тешко футрола +Мека корица на кожата за Bose Soundlink Мини/Мини 2 Безжична

DEN 662.00
DEN 779.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

ЕВА Случај : Премиум ЕВА Случај заштитете го вашиот говорникот надвор од Гребнатини. Патент отвор за лесно да пристапите на вашиот јазик. Shockproof баласт на СИТЕ страни за Одржување на вашиот јазик, а додатоци безбедност. Случајот може да ги зачувате вашите звучници полначот и полнење на база/лулка. Моделирани со ниска густина ЕВА пена нуди неспоредливи заштита на Силиконски Случај : 100% Сосема нов и Висок квалитет направени. Го заштитува вашиот Bluetooth Звучник од шокантни и сите други надворешни штети. Димензија : 2.5 x 7.2 x 2 инчи (W x L x D) се Избегнува триење. Го прилагодите вашиот говорник во фенси начин. 7colors достапни Црна,Црвена, Зелена, Сина, Розова, Портокалова.Сива Unbranded производ Пакет се Вклучени : 1 x ЕВА Случај 1 x Силикони Случај

Главните карактеристики

Карактеристики:
ОЕМ
Тип:
браник
дизајн:
Обична
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
ccfound
Големина:
Case For Bose Soundlink Mini 1/2
Компатибилен Бренд:
За Bose Мини 1/ 2
Материјал:
ЕВА+Силикони

Избор на клиент