• Новак
Нови пристигнување watchband ремени 16mm 18mm 20mm 22mm Метал хривнија Црна Жолто злато rosegold модни додатоци рачен часовник бендови

Нови пристигнување watchband ремени 16mm 18mm 20mm 22mm Метал хривнија Црна Жолто злато rosegold модни додатоци

DEN 1320.00
DEN 1435.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Нови пристигнување watchband ремени 16mm 18mm 20mm 22mm Метал хривнија Црна Жолто злато rosegold модни додатоци рачен часовник бендови
Точка име : метал Watchband
Објектот должина : Околу 160mm
Објектот боја : Како на сликата
Објектот Дебелина : Околу 3мм

Главните карактеристики

Бендот Боја:
Црна, Жолта злато, Rosegold
Бендот Ширина:
16mm, 18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
многу ширина
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
метал тока
Бренд Име:
МЕИ LI КИНГ
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
165mm

Избор на клиент