• Новак
10 Бои Вистински Фокс Крзно Монтажни Јака Scarfs Мода Грб Џемпер кој се одвојува Јакна Луксузни Крзно Јака C002-бела

10 Бои Вистински Фокс Крзно Монтажни Јака Scarfs Мода Грб Џемпер кој се одвојува Јакна Луксузни Крзно Јака

DEN 1209.12
Во достапна форма

Пристапност


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.74 $1.04
$0.64 $1.04
$2.04 $3.14
$1.61 $2.69
$1.89 $3.77
$8.66 $15.74
$7.68 $12.59
$5.47 $9.12
wy-приклучок-крај
Материјал : 100% вистински фокс крзно
Надвор крзно мерење (вклучува крзно завршува) :
За Должината 73-75см x Ширина 10 - 11cm
Внатре фабрис надеж :
Должината на поставата е 70cm , тоа може да се вклопат за повеќето од грбот.
Бои : 10 бои

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жени,Мажи
Број На Модел На:
C002-бела
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно
Врски Тип:
Монтажни јаки
Големина:
One Size
Бренд Име:
TONGKWOK

Избор на клиент