• Новак
ABS Мат Центар Конзола Контрола Навигација Декоративен Поклопец Рамка Трим Одговара За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Втора Генерација на Tiguan 2017 2018

ABS Мат Центар Конзола Контрола Навигација Декоративен Поклопец Рамка Трим Одговара За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН

DEN 1728.00
DEN 2159.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
MONTFORD
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Мат Хром
Објектот Ширина:
15cm
Име На Модел:
1172
Објектот Должина:
30cm
Година:
2017 2018
Објектот Висина:
2cm

Избор на клиент