• Новак
PN983 Гроздобер Тибет Месинг Jiugong Bagua Амајлија Половината Ознака Шарм рачно изработени Непал 46mm Круг Мантрата Нп Мажите Амајлија Pendant

PN983 Гроздобер Тибет Месинг Jiugong Bagua Амајлија Половината Ознака Шарм рачно изработени Непал 46mm Круг

DEN 239.52
Во достапна форма

Пристапност


Слика :
Опис :
Материјал : Месинг
Димензии : Должина : 5.8 cm Дијаметар : 4.6 cm
Pendant Доаѓаат со Синџир
Камен : нема камен
Модел : Мантрата Нп
Шопинг Совети :
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Повратни информации :
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет! Повеќе За Производот

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Етнички
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
14000983
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Тибетската амајлија pendant
Камен:
нема камен
Должина:
5.8cm
Дијаметар:
4.6 cm
Материјал:
Дувачкиот
Потекло:
Непал
Шема:
Om

Избор на клиент