• Новак
19.5 V 4.62 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер 330-2144 330-2146 330-2763 DA90PE1 330-2963 за Dell Inspiron I17R-1053MRB i17RM

19.5 V 4.62 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер 330-2144 330-2146 330-2763 DA90PE1 330-2963 за Dell Inspiron I17R-1053MRB

DEN 670.08
Во достапна форма

Пристапност

Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно.5 V Излез Тековната : 4.62 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер 330-2144 330-2146 330-2763 DA90 PE1 330-2963 за Dell Inspiron I17 R-1053 MRB i17 RM Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19.62 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :
.

Главните карактеристики

Излезниот Напон:
19.5 V
Број На Модел На:
330-2144
Излезна Струја:
4.62 На
Компатибилен Бренд:
за Dell
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Приклучок Тип:
за сите

Избор на клиент