• Новак
најдобри батеријата бренд 3.7 V литиум полимер батерија 804260 084260 мобилни уреди дигитални производи 2800mAH

најдобри батеријата бренд 3.7 V литиум полимер батерија 804260 084260 мобилни уреди дигитални производи 2800mAH

DEN 333.00
DEN 456.00
-27 %
Во достапна форма

Пристапност

2 C5 A
Максимална испуштање струја : 2.7 V
Големина : 8. Ви благодариме.75 V
Одлични безбедносни перформанси
Лесен
Висока способност
Ниска внатрешна отпорност
Одлична празнење перформанси
долго време циклус
Примена : MP4, Мобилен Телефон, СРЕДИНАТА,бебе монитор, мали летање хеликоптери, чорапи , медицински уред , резервната моќност, Преносни DVD, ПОС машина, Биро vidio, E-ВЕЛОСИПЕД, мотор грижа , вежба , Дигитална камера и ПОДДРШКА.
*Над 100pcs-Превозот од UPS-от или Fedex,за 7 дена arrivlal.0 мм*42mm*60 mm
Модел : 804260 (8.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Превозот услови
* 2-100pcsПревозот со шведските пакети,за 45-55 дена пристигнување.is_customized : Да
Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,
Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!
Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!
Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!
Имајте пријатен ден.
Функција :
3.
*Забелешки : Не-човек-направени штета за слободни трошоците за суровини и вештачко одржување.

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
804260
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
2800mah
Големина:
8.0mm*42mm*60 mm
Применливи модели:
Други
Цел:
MP3/MP4 посебни батеријата
Батеријата:
XK
Модел:
Осум сто и четири илјада двесте и шеесет
Капацитет:
2800mah
По продажба на Услуги:
Други
Батеријата Својства:
соберат

Избор на клиент