• Новак
shhworldsea 5/30/100sets ket 7.8 mm 3pin автомобилската жица подигнат конектор MG642292-5

shhworldsea 5/30/100sets ket 7.8 mm 3pin автомобилската жица подигнат конектор MG642292-5

DEN 669.00
DEN 751.20
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


5/30/100sets ket 7.8 mm 3pin автомобилската жица подигнат конектор MG642292-5
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Главните карактеристики

Боја Име:
5set, 30set, 100set
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
3P женски
Специјални Функции:
Висок квалитет
Објектот Големина:
7.8 mm
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
shhworldsea
Од Моќ:
100W
Објектот Тежина:
0.25kg
Напон:
12V

Избор на клиент