• Новак
2017 Нови Пристигнување Одлична Кубни Циркон Свадба Тиара CZ Булчински Headband Кралицата Принцеза Церемонија Партија Круна Пратилки

2017 Нови Пристигнување Одлична Кубни Циркон Свадба Тиара CZ Булчински Headband Кралицата Принцеза Церемонија

DEN 1596.00
DEN 1679.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Ве Молиме Имајте На Ум :
Кутијата Во Слики Е За Фото Покаже Само.
На Кубен Тиара не доаѓаат Со Кутија.
Не Кутија,Само Тиара
Големина : 14cm*3cm

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SLBRIDAL
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
SL-GSHG705431024
Материјал:
Кубен Циркони
Тип:
Tiaras

Избор на клиент