• Новак
бокс ѕид удар подлога карате удирање песок кеси за ММА санда kungfu

бокс ѕид удар подлога карате удирање песок кеси за ММА санда kungfu

DEN 767.52
Во достапна форма

Пристапност


Материјал процес :
Простор за шиење кожа ткаенини, сунѓерот, ЕВА пена мулти-слој композитни шок слој.
Функцијата КОРИСТИ :
Санда, бокс, бокс, карате, слободни борба и ММА проектот користење на бокс обука, подобрување на спортисти хит на сила, брзина, прецизност и така на сеопфатна на квалитетот.
Производ стандарди :
Едноставно, покрива област на област мали, обука ефект е добро, спогодба со санда, бокс, бокс, карате, без борба, ММА тренинг опрема барања.технички индикатор

Главните карактеристики

боја:
црна, црвена
НИ Големина:
една големина
Број На Модел На:
2406C1
Бренд Име:
Wesing
is_customized:
Yes
Тежина:
226g (48-67 kg)
Применливи Луѓе:
Машки
Материјал:
pu

Избор на клиент