• Новак
Свадба Булчински Девојки Зглоб Се Зголеми Corsage Вештачки Цвеќиња Рака Фланелен Боксери Цвет Одговара На Цвет Додатоци Рачно Изработени Чипка Wristband

Свадба Булчински Девојки Зглоб Се Зголеми Corsage Вештачки Цвеќиња Рака Фланелен Боксери Цвет Одговара На Цвет

DEN 221.00
DEN 287.52
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


100% Сосема Нов и Висок Квалитет Тип : Како вашиот избор Количина : 1 компјутер Материјал : вештачко цвеќе Информации : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Главните карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Број На Модел На:
10001
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Избор на клиент