• Новак
Нов Мотоцикл Трки Задниот Мотор Guard Несреќа на Автопатот Бар Заштитник За BMW R1200RT 2014- 2015 Хром

Нов Мотоцикл Трки Задниот Мотор Guard Несреќа на Автопатот Бар Заштитник За BMW R1200RT 2014- 2015 Хром

DEN 5627.00
DEN 8154.24
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Опис Состојба : Brand New Color : Хром (Како на сликата покажува) Тема : Инсталација локација : Задните Сигурна заштита на важни мото делови Силна рамка врска Материјали : челик Без инсталација настава се вклучени. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во решавање на проблемот. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Fitment : За BMW R1200 RT 2014-2016 Пакетот Вклучува : 1 Сет Несреќа барови Рамка за Заштита на
1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Ако имате било каков проблем во врска со инсталација, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
3.5kg
Бренд Име:
Cherk
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Motobike Направи:
BMW
Објектот Висина:
1inch
Име На Модел:
за BMW
Материјал Тип:
Челик

Избор на клиент