• Новак
AC220V TPA6120A amp diy Засилувач Оригинални TPA6120A и NE5534 Дигитален засилувач

AC220V TPA6120A amp diy Засилувач Оригинални TPA6120A и NE5534 Дигитален засилувач

DEN 2534.00
DEN 2946.24
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


n Два црвени прекинувачи е соодветниот канал се здобијат со прекинувач
n Донесување Високи сите-бакар . PCB-класа на квалитет.
детали за производот :
Засилувач со користење NE5534 двојна op amp IC со РК оригинали, TPA6120 A е TI воведе најголем динамички опсег 124 DB 216 KHZ земање фреквенција SNR Стерео ADC, во (THD + N) на 0.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.
n Користење на оригиналните Toshiba TPA6120 A и NE5534.6 mm дебели лимови користење на двострано PCB, 2.
[xlmodel]-[custom]-[40699]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Засилувач воведе
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
Сите компоненти на овој производ се оригинални автентични, чиста скромен, квалитет; употреба на високо квалитетни, оригинални делови, не само квалитетот и безбедноста се гарантира, долг животен век, што е уште поважно, дека вистинските перформанси canmeet на designgoal на силна гаранција. ќе имаат малку боја differentia. Содржани во мртов на ноќта речиси нечујни бучавата во позадина слушалки, многу тивок.
n Употреба UPC1237 и Hongfa реле како излезна одложување заштита
. РКА Внесете седиште
Основни параметри :
Одбор големина : 104 MM * 88 MM
Оперативен Напон : AC напон 220 V
Применливи Слушалки Отпорност : 32 Евра -600 Евра
Зачестеност одговор : 20 HZ-20 KHZ
Тежина : 1.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 15-35 Дена )
Германија | Австрија | Швајцарија |( За 15-35 Дена )
Франција | Италија | ( За 25-60 Дена )
Други | ( За 30-90 Дена )
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
TPA6120A
Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Максимална Моќност По Канал:
35W
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Мини Засилувач

Избор на клиент