• Новак
Црно Бел Конец Исклучителна Европската Палата Стил 4pc Фармацевт Четка за заби Носители Флорални Шема Бања Прибор

Црно Бел Конец Исклучителна Европската Палата Стил 4pc Фармацевт Четка за заби Носители Флорални Шема Бања

DEN 1652.00
DEN 2580.96
-36 %
Во достапна форма

Пристапност


Име : Бања Додаток Сет
Материјал : Керамички
Пакување : 4pcs/кутија
Пакет : Пена образец + картонски кутии
Објектот Вклучува :
1* Течни Фармацевт 20x7x7cm (7.87x2.75x2.75 Инчи)
1 *Држач, Четка За Заби 10.5x7x7cm (4.13x2.75x2.75 Инчи)
1*Tumblers 10.5x7x7cm (4.13x2.75x2.75 Инчи)
1*Сапун Јадење 10x10x2.5cm (3.93x3.93x0.98 Инчи)
Функција :
1.100% Сосема нов и висок квалитет!
2.Бања Додаток во Собата, елегантна и убава.
3.Безбеден и еколошки пријателски материјал.
4.Голем дел за вашата бања декорација, исто така, може да биде одличен подарок.
5.Погоден за Бања, Туш бања, Хотел бања, КТВ бања

Главните карактеристики

Бренд Име:
Strongwell
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Четири-парче Сет
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
SW8030604
Состојба:
Нови
боја:
Цврста
Материјал:
Керамички
Пакување:
4pcs/кутија
Име:
Четка За Заби Носителот/ Tumblers/ Сапун Јадење/ Течни Фармацевт
Тип:
бања прибор сет
Функција:
Tumblers
Шема:
Керамички Бања Прибор Поставува
Пакет:
Пена образец + картонски кутии
Големина:
20x7x7cm (7.87x2.75x2.75 Inch)

Избор на клиент