• Новак
Bluetooth Стерео Аудио Модул Пренос BK8000L НА Команди SPP Bluetooth Звучник Засилувач DIY

Bluetooth Стерео Аудио Модул Пренос BK8000L НА Команди SPP Bluetooth Звучник Засилувач DIY

DEN 74.88
Во достапна форма

Пристапност


843 Ние сме електронски модул производителот, добредојдовте на големо! парче парче 0.6 УСД / парче 0.6 УСД / парче парче 0.6 УСД / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Главните карактеристики

Температурата На Работа:
-40-+85
Број На Модел На:
BK800L
Напон:
.
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Бренд Име:
WAVGAT
Примена:
Bluetooth stereo
Тип:
Bluetooth stereo

Избор на клиент

LM317LZ LM317Z LM317 ДА-92
  • Новак

LM317LZ LM317Z LM317 ДА-92

DEN 1.00 1.44

UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот.Опфатот на деловните : авто IC, ди

MAX7400CSA MAX7400 SOP8
  • Новак

MAX7400CSA MAX7400 SOP8

DEN 108.00 113.28

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, в

PC923 PC923L SOP8
  • Новак

PC923 PC923L SOP8

DEN 8.00 8.16

Ние само брод да се потврди цел адреси.Јас цврсто верувамНие ќе биде вашиот најдобар партнер.* Ја испора�

LT1677IN8 LT1677 DIP8
  • Новак

LT1677IN8 LT1677 DIP8

DEN 182.00 192.00

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвиде

LPC1768FBD100 LPC1768 LQFP100
  • Новак

LPC1768FBD100 LPC1768 LQFP100

DEN 168.00 176.64

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Транзит пати може да се р

TSUM16AL-LF TSUM16AL-LF-1 TSUM16AL QFP-100
  • Новак

TSUM16AL-LF TSUM16AL-LF-1 TSUM16AL QFP-100

DEN 60.00 63.36

Нашите предности1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда2 : квалитетот на производот достигн

MAX7400 MAX7400CSA MAX7400ESA СОП-8
  • Новак

MAX7400 MAX7400CSA MAX7400ESA СОП-8

DEN 109.00 115.68

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

LM565CN LM565 DIP14
  • Новак

LM565CN LM565 DIP14

DEN 91.00 96.00

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.UPSот и ТНТ, м