• Новак
19.5 V 4.62 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер 330-2964 330-3530 DA90PE3-01 330-3531 за Dell Inspiron I17RN-3530 i17RV

19.5 V 4.62 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер 330-2964 330-3530 DA90PE3-01 330-3531 за Dell Inspiron I17RN-3530

DEN 671.04
Во достапна форма

Пристапност

Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно.62 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер 330-2964 330-3530 DA90 PE3-01 330-3531 за Dell Inspiron I17 RN-3530 i17 RV Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19.62 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина.5 V Излез Тековната : 4. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :
.

Главните карактеристики

Излезниот Напон:
19.5 V
Излезна Струја:
4.62 На
Компатибилен Бренд:
за Dell
Број На Модел На:
330-2964
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Приклучок Тип:
за сите

Избор на клиент