• Новак
Нов Стил Двојно Рамо Жените Ballroom Валцер Танго Танц Секси Костим Чипка Долги ракави Конкуренција Танцување Долго Фустани

Нов Стил Двојно Рамо Жените Ballroom Валцер Танго Танц Секси Костим Чипка Долги ракави Конкуренција Танцување

DEN 3602.00
DEN 3791.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
blue ocean
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Rayon,Полиестер
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Танц Стил:
ballroom танцува фустан
Облека Стил:
Compeititon Фустан

Избор на клиент