• Новак
Trusta 925 Sterling Silver Earring Мода Симпатична Мала симетрич-ност Мачка Студ Обетки за Подарок За на Училиште Девојки Ќерка Подарок DS11

Trusta 925 Sterling Silver Earring Мода Симпатична Мала симетрич-ност Мачка Студ Обетки за Подарок За

DEN 180.00
DEN 239.52
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Здраво пријател!
Добредојдовте на Trustdavis!
Ние може да направи dropshipping и да ги прилагодите за вас.
За нарачка над $150, ние ќе ја испрати од EXpress.
Ви благодариме за вашата посета.
Ставка Опис
925 Sterling Silver Мода Накит Мали Студ Earring
Материјал : 100% 925 Sterling Silver
Студ големина : 0.5cm X0.9cm многу мали
1 Pair за да изберете.
Прекрасен подарок за Пријателство
Answer : ___________________________ Note : Како овој објект е 100% фунта сребро 925,
Ние сме со задоволство ако можете да го тестирање од страна на вашиот локален Центар за Тестирање!
Ви благодариме за вашата посета.
Ништо Барањето , љубезно ве молиме да пишете на мене.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DS11
Бренд Име:
Trusta
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Пол:
Девојки

Избор на клиент