• Новак
DIFANNI Мода Пролет И Лето Шамија Луксузен Бренд Памук Шарени Шамија Жените Етничка Стил Сончање Shawls Мека Чупка

DIFANNI Мода Пролет И Лето Шамија Луксузен Бренд Памук Шарени Шамија Жените Етничка Стил Сончање Shawls Мека

DEN 470.00
DEN 587.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


[Description] :
100% Сосема Нов
Пакување : Opp ВРЕЌА
Пол : Возрасни, Жени
Материјал : Памук
Шамија Големина( приближно) : Должина 180 СМ, Ширина 65 CM (1cm=0.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Царинење : за Да се избегне царина, вредноста е ниска и дарот на царинската declarence.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Главните карактеристики

боја:
NavyWhite, BrownWhite, BlackWhite, RedWhite
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
DIFANNI
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
MS007
Материјал:
Памук
Марами Должина:
>175cm
Големина:
About 180x65cm
Сезоната:
есен и пролет
Ткаењето метод:
Ткаени
Функција:
Декорација
Местото на Оригиналот:
кина

Избор на клиент