• Новак
Neewer Десен Агол на Приказот со 8 Монтажа Адаптери за Canon/Nikon/Pentax/Panasonic/Minolta/Leica/Други SLR

Neewer Десен Агол на Приказот со 8 Монтажа Адаптери за Canon/Nikon/Pentax/Panasonic/Minolta/Leica/Други SLR

DEN 1626.00
DEN 1711.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


-************-
1.5 :
2 X :
2. САМО Овластени продавачот на NEEWER може да се продаде под NEEWER огласи. Ако нема комуникација историја, само негативни повратни информации, ние нема да му помогне да се поправи по продажбата на проблеми.Ве молиме додадете нашата продавница во вашите омилени продавници, како оваа продавница ќе имаат НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА и ГОЛЕМИТЕ ПРОМОЦИИ сега и тогаш. И никогаш нема да биде во можност да купуваат сите производи од оваа продавница.Сите Neewer Производи од нашата продавница, ќе обезбеди 2-Месеци гаранција , ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи!
5.2 X
Агол на ротација : 360 степени
Диоптријата на вредноста : Вграден-во (+/- 4) за варијации во видот
Адаптер : Пластични слот-во тип
Пакет Содржина :
1 x Десен Агол на Приказот
Окулар Адаптер
1 x Торба
Answer : ___________________________ Note : Камера не се вклучени! Зголемување е само рачно прилагодливи.Neewer Официјалната Продавница е САМО овластени продавачот на Neewer во Aliexpress. Зголемување е само рачно прилагодливи
Компатибилност :
Имаме адаптери за :
За Samsung Gx-Е, За Pentax*ist D/*ist Ds, За Pentax SLR
За Minolta X300/700; За Dynax7 D,7,807 si; За Dynax 707si, 600si класичен
За Dynax9xi,5xi
За Nikon F4/F5/F6/F50/F55/F60/F65/F70/F75/F301/F401/F501/F601/F80/F90/F100/F801/Fm2/Fm3
За Nikon D100/D70/D70 S/D50 Pronea
За Fuji S2 Pro/S3 Pro
со 18mm адаптер,тоа одговара за Canon EOS300/88 QD/500 N/300 D/EOSADI/EOSIN/EOS60
со 22mm адаптер,тоа одговара за Canon EOS3/5/30/33/55/ За Canon 50 D/50 E Серија; За Олимп E-300
Спецификации :
Леќи на Изградба : 9 елементи во 5 групи
Зголемување : 1.

Главните карактеристики

боја:
2X, 1.25 X-X 2.5, 2.5 X, 3.2 X
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
10086448 10079170 10079171 10088606
Бренд Име:
NEEWER

Избор на клиент