• Новак
100pcs/многу V3.5-4 Изолирани Вилушка Жица Splice Конектор Бакар Електричниот Кабел Crimp Лопата Терминал Ладно Притисок за 2.5-4mm2

100pcs/многу V3.5-4 Изолирани Вилушка Жица Splice Конектор Бакар Електричниот Кабел Crimp Лопата Терминал Ладно

DEN 220.32
Во достапна форма

Пристапност


Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Ние ќе процесот секоја parcelss. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.И корисни коментари за други клиенти. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.5-4mm2
· Макс.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
HJUN
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
Изолација Терминал Конектори
Максимална струја:
10A
Одговараат На Жица Големина:
2.5-4mm2
Големина:
w4.2mm w7.1mm
боја:
Црна

Избор на клиент