• Новак
Сина rosette Цвет со пердув Sash Појас Фото Проп Бебе девојка birthda чипка Цвет Појас Булчински Свадба Додатоци 120pcs

Сина rosette Цвет со пердув Sash Појас Фото Проп Бебе девојка birthda чипка Цвет Појас Булчински Свадба Додатоци

DEN 22188.00
DEN 24652.80
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Пинк сатен Цвет Sash Појас Деверуша Додаток Фото Проп Бебе девојка Туш чипка Цвет Појас Булчински Свадба Додатоци тие може да бидат направени за возрасни и деца,се чувствуваат слободни да ја пораката нас. како се покаже во сл. бел крем црвено розова fuchsia пурпурна лаванда црна ви благодариме за посетата на мојот продавница и имаат убав ден : o)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Појаси Материјал:
Ткаенина,Полиестер,Метал
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
Magicfty
Појас Ширина:
4cm
Број На Модел На:
Sash Појас-BB002
Шаблон Тип:
Флорални
Тока Ширина:
0cm
Тока Должина:
0cm
Појас Должина:
200 cm
Појаси Големина:
една големина

Избор на клиент