• Новак
Плус Големина на Жените Поло Маица Лето Нови Дами Кратки Ракави Памук Маица Жените Блузи Девојки Облека Тенок Шарени Плус Големина Кошула

Плус Големина на Жените Поло Маица Лето Нови Дами Кратки Ракави Памук Маица Жените Блузи Девојки Облека Тенок

DEN 808.00
DEN 1243.20
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Блузи Тип:
Polos
Функција:
Анти-Смалуваат,Плус Големина,Анти-Навремено,Дише,Анти-Pilling
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
QINSIR

Избор на клиент