• Новак
FILBAKE Кујна Додатоци Круг Спирала во Облик на Големи Рози Силиконски Калапи Мус Пан Торта Калап за Печење Габи Декорација Алатки

FILBAKE Кујна Додатоци Круг Спирала во Облик на Големи Рози Силиконски Калапи Мус Пан Торта Калап за Печење

DEN 311.00
DEN 383.52
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Боја : Вино
ГОЛЕМИНА
19*19*4.5 cm/7.4*7.4*1.7"
Пакетот вклучува :
1* 7" Круг Во Облик На Спирала Силиконски Калап За Печење
Здрав Една празнина мувла со интегрирана рамка за стабилност.
Погодна за замрзнување или печење, Микробранова печка и машина за миење садови безбедно.
опсег на температури во употреба од 60 до + 230°C.

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
JSC2400
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
FILBAKE
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Избор на клиент