• Новак
Лак полица. Show (прикажи). Парфем полица голем капацитет

Лак полица. Show (прикажи). Парфем полица голем капацитет

DEN 12874.00
DEN 14304.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
салон за мебел
Специфични Употреба:
Берберот Чаир
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Број На Модел На:
1
is_customized:
Yes
Големина:
1
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Бренд Име:
ANDYWINSS

Избор на клиент