• Новак
Лето Мажите Вода Чорапи Јога Кожата Вода Чевли Чорапи Базен Плажа Пливаат Пантофли На Плажа Чевли Отворено

Лето Мажите Вода Чорапи Јога Кожата Вода Чевли Чорапи Базен Плажа Пливаат Пантофли На Плажа Чевли Отворено

DEN 252.00
DEN 336.00
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.5-10 = EUR44-45=27. 7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.5 cm
XXL=НАС 8. 5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Враќање & Наплата 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.5-8 = EUR40-41=25-25.
Лето Мажите Вода Чорапи Јога Кожата Вода Чевли Чорапи Базен Плажа Пливаат Пантофли На Плажа Чевли Отворено
Опис
Ѓон Отпорен На
Анти Лизга Дизајн
Специфики :
Стил : Мажи/Жени
Бои : црно-сино,црвено
Outsole Материјал : Гума
Обвивка Материјал : Drilex
Карактеристики : Трајни/Стабилен
Големина : 35 до 45 Евра/5. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. За Гаранција 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Главните карактеристики

Големина:
3XL, 2XL, XL, L, M
Бренд Име:
Hewolf
Црево На Висина:
Чорапи
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Мажи
Прст-одделени:
No

Избор на клиент