• Новак
Мат Црна Година Нови Логото Перформанси вратата страна здолниште налепница decal за BMW F30 E90 E91 E92 E93 G30 F11 F10 F32 F33 F15 F01 F02

Мат Црна Година Нови Логото Перформанси вратата страна здолниште налепница decal за BMW F30 E90 E91 E92

DEN 923.00
DEN 1775.52
-48 %
Во достапна форма

Пристапност

Со високи перформанси полимер-стабилизиран материјал е исчезнат-отпорни, стабилна температура и автомобилот на миење-доказ. (Ние препорачуваме на decals опремени со стручни лица. Ние прво ќе се користи e Packet Испорака во САД за купувачот да ја испорача стоката.
За Враќање
Се надевам дека ќе ви се допадне овој производ, но ако сте на било кој начин незадоволни со купувањето,
можете да го вратите во рок од 30 дена за размена или реконструкција (со исклучок на превозот обвиненија),
ве молам само се чувствуваат слободни да контакт со мене во секое време.
Дербито се погледне за патот : додадете карактеристична допир на вашето возило со ова специјално прилагодени сет на decals. топло однос
Објектот Спецификација :
Материјал : Направен од врвен квалитет на винил
Боја : Црна Мат
Големина : 205 CM, 215 CM и 230 CM да се избере
Пакетот Вклучува :
2 X Парчиња 2016 Година Нови Логото Decal Налепница
2 X Парчиња Црн Страна Здолниште Винил Decal
ЗА ПРЕВОЗОТ
1.
ЗА ПЛАЌАЊЕ
Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.)
Објектот Fitment :
205 CM одговара за следново : Одговара за BMW Серија 3 F30 320i 316i 328i 2013-2015 (не одговара за спорт м) Одговара за BMW 2 Серија F22 F23 Одговара за BMW Серија 3 E90 E91 E92 E93
215 CM одговара за следново : Одговара за BMW 5 Серијата E60 E61 (не одговара за M5) Одговара за BMW Серија 4 F32 F33 Одговара за БМВ Х5 F15 F86 2014-2016 221 CM одговара за следново : Одговара за BMW Серија 3 F30 F31 M Пакет MLine
230 CM Одговара за следново :
Одговара за BMW 5 Серијата F10 F11
Одговара за Новиот BMW 5 Серијата G30 2017-2018
Одговара за BMW Серија 7 F01 F02 E60 E61 E65 E66 E67 E68
Забелешка : ве молиме изберете големина која е погодна за вас автомобил пред цел.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Поставен На Коњ
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
KK
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
категорија:
Налепници
is_customized:
Yes
дизајн:
зборови

Избор на клиент