• Новак
100pcs Рокер switch водоотпорен прашина маска капа однесува KCD4 серија 31 * 25ММ транспарентен водоотпорен мека запечатување капа

100pcs Рокер switch водоотпорен прашина маска капа однесува KCD4 серија 31 * 25ММ транспарентен водоотпорен

DEN 1111.00
DEN 1248.00
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


Водоотпорен прекинувач поклопец се однесува на големината 31 * 25ММ Серија

Главните карактеристики

Број На Модел На:
рокер switch водоотпорен

Избор на клиент