• Новак
Цртан филм FNAF Пет Ноќи на Фреди е Mangle Кадифен Играчки Полнети Мека Кукли 8 20 СМ Деца Подарок

Цртан филм FNAF Пет Ноќи на Фреди е Mangle Кадифен Играчки Полнети Мека Кукли 8 20 СМ Деца Подарок

DEN 407.52
Во достапна форма

Пристапност


ОПИС
Име : FNZF Mangle Кадифен Играчки
Стоковните материјал : Висок Квалитет на Кадифен & Памук
Состојба : 100% нови
Димензии : 20 см, 8 инчен Прибл.

Главните карактеристики

Бренд Име:
GKever
Материјал:
Кадифен
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Foxes
Карактеристики:
Мека
Број На Модел На:
GEU4451
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Се Држат Настрана Од Огнот
Форма:
Гениј
Тип На Објект:
Животни
200000137:
361272

Избор на клиент