• Новак
1PC Везени Флорални Чипка Деколте Вратот и Јаката Намали за Шиење Облека Applique 7style Везови работ

1PC Везени Флорални Чипка Деколте Вратот и Јаката Намали за Шиење Облека Applique 7style Везови работ

DEN 45.00
DEN 53.28
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Полиестер Ткаенини
Модел : Како на сликата
Парична казна изработка, убава и во деликатес.
Убава јака ќе облагородување вашата облека како парче парична казна накит.
Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн.
Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси, свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн.
Големина : прибл. 34*31cm
Количина : 1 Pc 7 стилови
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x Везови Чипка Флорални Јака
10574

Главните карактеристики

Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
еластичен
Декорација:
Чипка
Ширина:
34x31cm
Број На Модел На:
Вез Чипка Флорални Јака
Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
WHPHous
Ткаенина Тип:
Полиестер Ткаенини

Избор на клиент