• Новак
Радост недела Лили Везана Поставува декорација Смета Крстот Бод 14CT 11CT Крстот Бод Кинески Крстот Бод Колекции за Везови

Радост недела Лили Везана Поставува декорација Смета Крстот Бод 14CT 11CT Крстот Бод Кинески Крстот Бод Колекции

DEN 350.00
DEN 686.40
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
34*34cm
11CT:
43*43cm
Точка Бр.:
H099
Производи:
крстот бод колекции
Ткаенини:
Премногу квалитет згусне ткаенина
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales

Избор на клиент