• Новак
1 BUC Нова Круна Swan Предиво Здолниште Шноли Деца Headwear Бебе Коса Клипови Headdress ББ, клипови за Девојки Коса Додатоци

1 BUC Нова Круна Swan Предиво Здолниште Шноли Деца Headwear Бебе Коса Клипови Headdress ББ, клипови за Девојки

DEN 48.00
DEN 77.76
-38 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис
1 BUC 2017 Нова Круна Swan Предиво Здолниште Шноли Деца Headwear Бебе Коса Клипови Headdress ББ, клипови за Девојки Коса Додатоци
Висок квалитет и симпатична Bowknot дизајн, елегантен и слатка им Помогне на вашите Деца да се организира нејзината коса удира Функција : Направи вашите деца повеќе слатки. Тоа е најдобар подарок за деца. Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Главните карактеристики

Стил:
Моден
Материјал:
Ацетат,Spandex
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
YAJIA-N183
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Тип На Објект:
Headwear

Избор на клиент