• Новак
DIY 50W*2 HIFI треска 80W*2 2.0 канал засилувач TDA7293 / TDA7294 Фаза засилувач со спој заштита

DIY 50W*2 HIFI треска 80W*2 2.0 канал засилувач TDA7293 / TDA7294 Фаза засилувач со спој заштита

DEN 4123.00
DEN 4794.24
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. ќе имаат малку боја differentia.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.
[xlmodel]-[custom]-[40699]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Засилувач воведе
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
Исправноста одбор во треска на идеи за дизајн, одбрани материјали, исто така, чини многу на мислата, со заштита кола, се префрлат машини без никаков брзање, почнете со слушање, квалитетот на звукот е многу добра, особено на свежо моќен бас, treble исто така, одигра многу добро, машина жица аудио приватна линија, сигнал линија ентузијаст заштитените кабел, обичај бакарна жица прстен крава, оригинални TDA7293 IC
Високата цена на мали моќност засилувач (TDA7293 жолчката вкус IC) со говорник заштита
Влезен напон : AC напон 220 V (може да се прилагоди за клиенти, 110 V текст)
Врв моќност : 80 W X 2 8 Евра
Номинална моќност : 50 W X 2
Алуминиумска шасија, цврст алуминиум knob се справи со прва класа, речиси сите треска материјали, чиста и речиси совршен звук, апсолутно висока цена, се препорачува компјутер аудио алатка која ви овозможува да конкурираат проштална да лошиот квалитет на компјутер музика, така да цел 2024 дигитален засилувач за цената на сопственик на TDA7293 (TDA7294) засилувач
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
50W
Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Канали:
2 (2.0)
Број На Модел На:
TDA7293 / TDA7294
Канал:
2
Излезна Моќност:
80w * 2
Тип:
Мини Засилувач

Избор на клиент