• Новак
Автомобил Детектор За ДОЖД МИЕЊЕ САМО Зима Авто Aufkleber Автомобил Налепница Снег Лебдат Смешно Винил Decal Jdm

Автомобил Детектор За ДОЖД МИЕЊЕ САМО Зима Авто Aufkleber Автомобил Налепница Снег Лебдат Смешно Винил Decal

DEN 86.00
DEN 168.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Должина:
19cm
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
cwu-035
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил

Избор на клиент