• Новак
Рачно изработени свила сатен Трендафил Цвеќе Свадба Невестата Букет Вештачки Bruidsboeket Свадба Букет вистинска роза

Рачно изработени свила сатен Трендафил Цвеќе Свадба Невестата Букет Вештачки Bruidsboeket Свадба Букет вистинска

DEN 1910.40
Во достапна форма

Пристапност


Рачно изработени свила сатен Трендафил Цвеќе Свадба Невестата Букет Вештачки Bruidsboeket Свадба Букет вистинска роза
Ако ви треба друга боја,може да се цел на ова и да ни оставите порака, која боја сакате ,и изберете од нашите боја шема.
1 ,2 слонова коска ,Шампањ 3 ,incarnadine розова 4 ,светло Розова 5 ,Розова 6 ,Длабоко Розова 7 ,Црвена
8 ,Розова Пурпурна 9 ,светло Виолетова 10 ,Дип Парпл, 11 ,Виолетова 12 ,Црвена Роза 13 ,Вино Црвено
14 ,Светло Зелена 15 ,Tiffani Светло Сина 16 ,Tiffani Сина 17 .Длабоко Зелена 18 ,Сина 19 ,Жолта
НОВИОТ ДИЗАЈН relaesed

Главните карактеристики

боја:
Виолетова
Тип На Објект:
Свадба Букет
Број На Модел На:
2017227
Објектот Должина:
15cm
Објектот Тежина:
250g
Објектот Висина:
30cm
Бренд Име:
ВИТНИ·ВАНГ
Објектот Ширина:
15cm
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент