• Новак
2 ѕид светилка на ЛОФТ ретро aisle цврсто дрво уметност декорација кафе бар ресторан дневна соба и спална соба

2 ѕид светилка на ЛОФТ ретро aisle цврсто дрво уметност декорација кафе бар ресторан дневна соба и спална

DEN 5645.00
DEN 7056.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Еве некои прашања на нашата Гаранција и се Враќа Политика : 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Меѓутоа, овој пристап не е секогаш работа . На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нормално тоа ќе се 7-15 дена за да се врати стоката до нас од страна на поштата или ЕМС. Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. * Ако не се согласувам со по предмети, ве молиме не поставувајте наредби. Сите предмети се одликува со заштитен Балон за да се обезбеди вашите производи пристигне во совршена состојба. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот).Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број На Модел На:
д-1545
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Насликани
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Боја На Каросеријата:
Црна
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Број на извори на светлина:
2
Карактеристики:
ѕидот светилка на лофт
Осветлување Област:
3-метри 5square
Тело Материјал:
Дрво
Е dimmable:
No
Гаранција:
2 година
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
MUCHTING
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Употреба:
Индустриски
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
no

Избор на клиент