• Новак
1pc Пластичен Сад за Складирање Полица Кујна стапчиња за јадење Складирање Истекување Полица

1pc Пластичен Сад за Складирање Полица Кујна стапчиња за јадење Складирање Истекување Полица

DEN 125.00
DEN 138.72
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Име На Производ : Складирање Полица
Големина : 14x14.8cm
Пакување : 1pc

Главните карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Применливи Простор:
Кујна
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено
Нема. на Групи:
Еден
Садовите Тип:
Dinnerware
Инсталација Тип:
Кука Тип
Број На Модел На:
НЕ
Употреба:
Садови
Класификација:
Виткање Багажник
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
TAROOHOME

Избор на клиент