• Новак
50 Компјутери/многу Животни Дрвен Молив на врвот Гумичка Божиќ Подарок За Деца прекрасна Партија Услуги Молив Училиште Материјали

50 Компјутери/многу Животни Дрвен Молив на врвот Гумичка Божиќ Подарок За Деца прекрасна Партија Услуги Молив

DEN 1467.84
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Дрвени
Тежина : околу 10.0 g/парче
Големина : како фотографија
Количина : 1 број=50 парчиња
Напомена :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Главните карактеристики

Бренд Име:
leaffei
Растворливи Или Не:
No
Доведе Цврстина:
2H
Тело Материјал:
Дрво
Пакување:
Сет
Доведе Боја:
Црна
Употреба:
Промотивни Молив
Број На Модел На:
50M142
Тип:
Стандард Моливи
Тип:
Стандард Моливи

Избор на клиент