• Новак
6157 Жените Црна, Виолетова Секси долна Облека Еротски Чипка Мрежа Sleepwear Со G-string Лејди Еротски Babydoll Chemise долна Облека

6157 Жените Црна, Виолетова Секси долна Облека Еротски Чипка Мрежа Sleepwear Со G-string Лејди Еротски Babydoll

DEN 758.40
Во достапна форма

Пристапност

Ние и ветуваме да се обезбеди сте задоволни решение.
6157 Жените Црна, Виолетова Секси долна Облека Еротски Чипка Мрежа Sleepwear Со G-string Лејди Еротски Babydoll Chemise долна Облека
Стил Број : 6157 Материјал : 90% Полиестер+10%Elastane Големина : Еден Евра Плус Големина,многу еластичен,која Одговара на повеќето Европа корисници Укажуваат на тоа Биста : 85-100 CM
Предлагам Половината : 66-79 CM
Предлагам Колковите : 91-104 CM Дебелина : Средината Мекост : Мека Genger : Дама Еден комплет вклучува : РАКАВИЦИ; ЧОРАПИ; T-НАЗАД; ОБЛЕЧИ Пакет : ПВЦ Подарок Кутија со Шарени Фотографии (Подолу е само примерокот да се покаже како ние пакет. оставете ни го вашето име и презиме(прв/среден/презиме)
и точна адреса(Стан број,Улица,Град,Регион и Држава)
исто така, со точни контакт телефонски број. Ви благодариме!!!
.
така парцела може да се доставуваат до вас од успешно
Ви благодариме за вашата помош!
Може да постојат варијации во бојата на објектот на сликата поради осветлување и монитор settings. Секој стил има своја Секси Фотографија дизајн )
Ве молиме имајте во предвид :
За сите Корисници (Особено за Русија и Украина Пријатели) :
Pls.
Ние се обезбеди 100% задоволни услуга
Било каков проблем или прашање со цел, ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил или да ни пратите порака на Aliexpress, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден или помалку.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
6157
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
JSY
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер
Непристојни Слика:
No
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот:
ноќ на вештерките носии за жени
Големина:
One Euro Size (Export a lot to Russian)
Употреба:
секси долна облека се облекуваат
Материјал:
Полиестер Мешавини
Функција:
ноќ на вештерките носии за жени
Пакет:
пвц подарок кутија
еден Сет вклучува:
РАКАВИЦИ;ЧОРАПИ;T-НАЗАД;ФУСТАН

Избор на клиент