• Новак
3D 4WD 4x4 Метал Налепници Автомобил-Стил, За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo MK4 Kuga Ecosport Ranger Mazda 3 6 CX-5 CX-7 Додатоци

3D 4WD 4x4 Метал Налепници Автомобил-Стил, За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo MK4 Kuga Ecosport Ranger Mazda 3

DEN 120.00
DEN 170.40
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Темелно чистење на областа каде што сакате да се применуваат вашиот decal да.
Пакет Содржина :
1*автомобил налепница
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.
За автомобил тело декорација, табла, песна, мотор и мопед
Добра замена за стариот лого.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
PS : Русија, САД, АУ без царина. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.3 D 4 WD 4x4 Метал Налепници Автомобил-Стил, За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo MK4 Kuga Ecosport Ranger Mazda 3 6 CX-5 CX-7 Додатоци
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Оваа значка изгледа прекрасно и се prefect за вашиот автомобил тело. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
Atreus
Модел:
Број / Писмо
Име На Модел:
4wd-
Објектот Висина:
0inch
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
0inch
Налепница Сместување:
Багажникот
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Метал

Избор на клиент